Yorumlar

Ali Olgun

15/04/2020

" Sabine Hanım, 13-19 Ekim günleri içinde, hem göstermiş denizcilik ve yelkenciliği özenli ve detaylarına varıncaya kadar titiz öğretme çaban ve hem de göstermiş olduğun dostça yaklaşımın için Sollare Sailing ailesini temsilen sana tekrar teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca ortağın Tayfun Bey ile tanışmak ve sohbet etmekten ayrıca memnuniyetimi bildirmek istiyorum. Kolaylıklar ve başarılarınızın devamını diliyorum. Esenlik içinde kalın. Günleriniz neta olsun. "

Çiğdem & Celal Bıyıklıoğlu

16/06/2017

" Sollare Sailing'e internet üzerinden 22-28 Mayıs 2017 tarihlerine ben ve eşime kendi teknemizde bir kurs düzenlenmesi için başvurduk. İlk e-postadan itibaren seri ve nitelikli cevaplarından doğru yerde olduğumuzu anladık. 22 mayıs sabahı Söğüt'ten başlayan kurs süresince Tayfun Öztuna'nın farklı bilgi ve deneyim seviyesinde olan bizlere katkısı çok büyük oldu. Kursun sonundaki sınavda başarılı olarak IYT'nin "bareboat skipper" belgesine de kavuştuk. Tüm Sollare Sailing ekibine içten teşekkürlerimizle. "

Y. Selim Aygüney

10/06/2016

" Istanbul'da uzun araştırmalarım sonucunda tercih ettiğim Sollare Sailing'de kendi açımdan çok verimli bir yelken eğitim haftası geçirdim. Eğitmenlerimiz Sabine Hanım ve Tayfun Bey işlerini son derece ciddiye alan kişiler. Her hatamızı anında gösterip tekrarlatarak doğruları yerleştirmeye çalışmaları bunu gösteriyor. Gerçek bir Alman disiplinini her an hissettim. Çok şey öğrendim onlardan. Kurslarına devam ederek daha da çok şey öğreneceğimi umuyor ve diliyorum. Çünkü bu bir haftada bitebilecek bir aksiyon değil kanaatimce. Bu yelkenciliği ve denizciliği hakkı ile öğrenmek istiyenlerin gelmeleri gereken okul burasıdır. Kendilerine içten teşekkürlerimi sunuyor esenlikler diliyorum. "

Bora Çalışkan

30/07/2015

" Belki fark etmiştin. Marmaris'e gelmeden önce ne kadar heyecanlı ve istekliydim. Kendime hep diyordum ki ''Umarım hayallerim gerçekleşir ve iyi bir ekip ile birlikte yelkene ilk atmış olmanın keyifi ile dönerim.'' İnan ki, beklentilerimin üzerinde bir hafta geçirdim. Her açıdan çok sanslıydım. Hem ekip arkadaşlarım harikaydı, hem neredeyse özel bir kurstaki kadar bize birebir vakit ayırdın. Hava güzeldi. Keyifler hep iyiydi. Sağ salim limana döndük. Tekneye ya da başkasına da zarar gelmedi. Daha ne olsun? Her şey mükemmeldi. Şimdi normal hayata uyum sağlama konusunda zorluk çekiyorum. Aklım, geçirdiğimiz o güzel haftada kaldı. Yine geleceğim. İnşallah seninle yelkenciliğie devam edebiliriz. Her şey için çok teşekkür ederim. "

Nuray Akmeriç

" Sabine Dedeoglu’nun iki kez birer haftalik egitim programina katildim. Ilki 2010, ikincisi 2011 Haziran ayinda idi. Ilk egitime katildigimda 2007 yilindan beri yelken yapiyordum, ancak sert havalarda dümende kendimi rahat hissetmiyordum, Sabine ile geçirdigim ilk hafta sonunda tüm korkum geçmis, rahatlamistim. Döndügümde esim bendeki degisime inanamadi. Sabine’ye hedefinizi ilettiginizde sizinle o konu üzerinde birebir çalisiyor, hep sizin yaninizda, gerektiginde müdahele etmek üzere sizin hata yapmaniza izin veriyor. Sabine ile geçirdigim iki haftada da hem çok sey ögrendim, hem ögrendiklerimi deneyimledim, hem de çok eglendim. Sabah doga yürüyüsleri, harika koylarda keyifli aksam yemekleri programin olmazsa olmazlari. Sabine sadece iyi bir yelken egitmeni degil, ayni zamanda gittiginiz bölgenin güzelliklerini görmenizi saglayan harika bir rehber. "