Özel Gruplar

Mavi tur tatili ile yelken eğitimini bir arada yapabilirsiniz. Aileniz veya arkaşlarınızla oluşturduğunuz grubunuza özel olarak belirlenecek eğitim programı ve seçtiğiniz tekne ile tatilinizde yelkenciliğin püf noktalarını ve aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz. Teknede sadece bir veya iki kişi için bile özel kurs veya mavi tura çıkma imkanınız olabilir. 

 

 

Avantajlarınız
Tatilinizi sizin dostlarınızla beraber yapabilmek
Ekip sayınıza ve bilginize göre özel eğitim programları
Sadece gezi amaçlı gelen gruplar ve aileler için eğitmen skipper ile denize çıkabilme imkanı
Eğitim teknesini seçebilme şansı
 
Süre
6 Gün
Konaklama
Teknelerimizde üçer çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilik yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız da vardır. Kurs boyunca teknede konaklayabilirsiniz.
Rotalar

Marmaris (Netsel Marina) - Hisarönü - Marmaris rotasında hem en güzel koyları göreceksiniz hem de kursumuz için ideal rüzgarları bulma şansımız yükselecektir. Rüzgar ve deniz koşullarına göre kurslarımızı daha önceden belirtmek koşuluyla farklı bir rotada da gerçekleştirebiliriz. Kış mevsiminde kurslarımız civar koylardaki tesislerin kapalı olmasından dolayı Marmaris koyu içerisinde yapılmaktadır. Bol pratik yaparak sizin öğrenme şeklinize göre bilgilerinizi arttırmaya çalışacağız. Hava durumuna göre, her gün başka bir koya yanaşacağız.

Alternatif Rotalarımız 
Marmaris – Göcek – Marmaris
Marmaris – Bodrum (tek yön)
Bodrum – Marmaris (tek yön)
Marmaris - Yunan Adaları - Marmaris
    
Tekneye Giriş:        Cumartesi saat 17.00’ den itibaren.    
Tekneden Çıkış:     Cumartesi saat 09.00’ a kadar.    

Kurs başlangıcı:     Pazar sabah saat 10.00’ da
Kurs bitişi:              Cuma akşam saat 17.00’ da

Günlük Programımız
Uyandıktan sonra her sabah 1 saat hafif bir yürüyüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adalelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Dilerseniz de pırıl pırıl sularda yüzüp güne ferah bir şekilde başlayabilirsiniz. Kahvaltımızı edip 10:00'da kurslarımıza başlıyoruz. Rüzgar başlayınca da denize çıkacağız. Günlük 15 - 20 deniz mili yol tutup bol bol manevra antrenmanı yapacağız. Akşamüstü farklı bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. Dilerseniz teknede yemek hazırlayabilirsiniz, isterseniz koylardaki restoranlarda da yemek yiyebiliriz. 
Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak.
 
Fiyata Dahil Olanlar
Teknede konaklama
Katılımcı sertifikası
Bir adet t-shirt
Çarşaf/kılıf/pike
 
Yan Masraflar
Transitlog: 105€
Teknenin son temizliği: 100€ (Mare Sollare için 150€)
Yakıt
Bağlama ücretleri
Yunanistan seyahatinde giriş / çıkış işlem masrafları
Yiyecek ve içecekler
 
Rezervasyon / Ödemeler

Planladığınız tarih ve tekneyi bize e-mail aracılığıyla bildirmenizi rica ediyoruz. Rezervasyon teyidinizin yanında bilmeniz gereken önemli detaylar ve yatımıza nasıl ulaşacağınız hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Kapora gönderdikten sonra rezervasyonunuz kesinleşecektir. Ücretin kalan kısmını tekneye ulaştığınızda peşin olarak ödemenizi rica ediyoruz. Kursunuzun başlamasına 4 hafta kaladan itibaren talep edeceğiniz değişiklik ve iptallerde yaptığınız ön ödemeyi size geri ödememiz maalesef mümkün olmayacaktır. Ücretlerin hesaplanmasında Merkez Bankasının günlük döviz satış kurları esas alınacaktır.

Genel Şartlar
Özel Gruplar için Genel Şartlar geçerlidir.
Galeri